Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Підлубівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04347798) був реорганізований і увійшов до складу Ємільчинської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Підлуби
Ємільчинський район, Житомирська область

Сільський голова - Лашевич Сергій Казимирович

Автобіографія

Я, Лашевич Сергій Казимирович, народився 10 червня 1965 року в с.Усолуси  Ємільчинського району Житомирської області

Громадянин України.      

У 1972 році пішов в перший клас Підлубівської середньої школи, яку закінчив в 1982 р. і поступив в Челябінське вище танкове командне училище.

По закінченні училища в 1986 році був направлений для проходження військової служби в Групу радянських військ в Німеччині. З 1990 року по грудень 2001 року проходив військову службу на командно-штабних посадах в танковому з”єднанні  м.Новоград-Волинський. З січня 2002 року до виходу на пенсію проходив військову службу на посаді військового комісара Ємільчинського району. З жовтня 2005 року по квітень 2007 року працював головним спеціалістом апарату райдержадміністрації з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи. З квітня місяця 2007 року і по теперішній  час обраний та працюю Підлубівським сільським головою.

Безпартійний.

Пенсіонер Міністерства оборони України. Ветеран військової служби.

Одружений: Дружина – Лашевич (Марченко) Ірина Олександрівна, 1970 року народження, громадянка України, освіта вища,  вчитель Ємільчинської ЗОШ №1.

Дочка – Бегла (Лашевич) Наталія Сергіївна, 1988 р.н. – лікар-бактеріолог Бердичівської районної державної лабораторії ветеринарної медицини, проживає в м.Бердичів.

Син – Лашевич Віктор Сергійович, 1989 р.н. – старший лейтенант поліції, дільничний інспектор м.Боярка, проживає в м.Боярка.

На даний час проживаю за адресою: смт Ємільчине вул.Соборна 38 кв.6.

Телефон № 0982817352

До кримінальної відповідальності не притягувався, судимості не мав.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua