Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Підлубівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04347798) був реорганізований і увійшов до складу Ємільчинської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Підлуби
Ємільчинський район, Житомирська область

Секретар сільської ради - Авраменко Світлана Василівна

Автобіографія

Я, Авраменко Світлана Василівна, народилась 13 січня 1971 року  в с. Підлуби Ємільчинського району Житомирської області.

Громадянка України.

В 1978 році пішла в 1-й клас Підлубівської ЗОШ І-ІІІ ст.. В 1986 році закінчила 8 класів та поступила в Новочорторийський радгосп-технікум який закінчила в 1990 році. Після закінчення навчання була направлена на роботу в колгосп «Авангард» с.Киянка Ємільчинського району на посаду агронома.

В 1994 році розпочала роботу листоношею відділення зв’язку с. Підлуби. З 2000 року і до листопада 2010 року працювала начальником відділення зв’язку  с. Підлуби. З листопада місяця 2010 року і по даний час обрана та працюю на посаді секретаря Підлубівської сільської ради.

Одружена: - чоловік Авраменко Едуард Михайлович, 1965 року народження, освіта-вища, працює головним лікарем Ємільчинської районної ветсанстанції.

Дочка - Авраменко Валентина Едуардівна, 1990 року народження, освіта вища, працює медична сестра Житомирської  міської дитячої лікарні.

Син – Авраменко Віталій Едуардович, 1995 року народження, студент Житомирського агроекологічного університету.

На даний час проживаю в с.Підлуби вул.Центральна № 35 Ємільчинського району Житомирської області.

До кримінальної відповідальності не притягувалась, судимості не маю.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua